Co bys určitě neměl přehlédnout

Proč studovat u nás?

Jsme moderně vybavenou školou s dlouholetou tradicí, která ti může zajistit skvělé uplatnění na trhu práce a kde si užiješ pohodovou a přátelskou atmosféru. Objev školu, která ti umožní být sám sebou.

Nabídka oborů vzdělání

Naším cílem je, abys dělal/​a to, co tě baví a co tě bude v životě dobře živit. Máme pro tebe v nabídce 9 skvělých zaměření žádaných na trhu práce, ze kterých si určitě vybereš to svoje. Neváhej a nakoukni…

Přijímací řízení

V této sekci najdeš spoustu užitečných informací týkajících se přijímacího řízení, elektronickou přihlášku, formuláře pro lékařská potvrzení a ve správný čas také termíny našich online přípravných kurzů z češtiny a matematiky.

t

Aktuality

Zajímá tě, co se u nás na Sýkorce právě děje? Zde se dozvíš, jaké aktivity chystáme pro naše žáky či jejich rodiče, najdeš zde odkazy na důležité dokumenty, neunikne ti žádný důležitý termín či informace. Klikni a buď v obraze…

Školní akce

Jsme školou aktivní. Nesedíme pouze v lavici před tabulí. Pořádáme a také se účastníme spousty zajímavých akcí, jako jsou školní výlety, sportovní kurzy, exkurze, besedy, adaptační a ekologické pobyty… Nakoukni a uvidíš sám.

Sýkorka TV

Jelikož u nás je pořád na co a na koho koukat, máme svůj školní Youtube kanál. Zde je umístěna spousta zajímavých videi ze školních akcí, závěrečných zkoušek, projektů anebo jen tak ze života školy… Pohodlně se usaď a sleduj.

Skip to content