Proč studovat právě u nás?

Už máš svou představu o "ideální" střední škole?

Jsi spíše technicky laděný člověk, baví tě informatika, elektrotechnika nebo jsi spíše tělem i duší strojař? Měla by tvá vysněná škola nabízet obory se zaměřením, které jsou na trhu práce velmi žádané? Zároveň hledáš školu s přátelskou atmosférou, pedagogy, kteří jsou odborníci v tom, co učí, mají zájem o tvé výborné výsledky a jsou ochotni podat pomocnou ruku, pokud o ni projevíš zájem? Rád bys studoval v modernizovaných odborných učebnách a ve vyšším ročníku chceš okusit tu pravou praxi na firmě zvučného jména? Chtěl bys ale také relaxovat a užít si zábavu se svými spolužáky a učiteli na různých školních akcích, výletech, exkurzích a soutěžích?

Všechno co hledáš, najdeš u nás a odcházet budeš moudřejší, zkušenější a šťastnější.

ŠKOLA SE

LETOU TRADICÍ

KE STUDIU NABÍZÍME 

OBOROVÝCH ZAMĚŘENÍ

VYUČUJE ZDE

KVALIFIKOVANÝCH PEDAGOGŮ

PRAXI ZAJIŠŤUJE TAKÉ

ODBORNÝCH FIREM

Co zajímavého ti můžeme nabídnout?

Praxe při studiu

Skvělým ajťákem, elektrikářem či strojařem se nestaneš pouze tím, že usedneš do školní lavice. Máme pro tebe připravené moderně vybavené dílny, laboratoře a ve vyšším ročníku se dostaneš do skutečné firmy!

Uplatnění po studiu

O svou budoucnost se bát nemusíš. Ať už si vybereš jakékoliv z devíti zaměření elektro či strojních oborů, které nabízíme, na trhu práce budeš vždy žádaný! Kvalitní ajťák, elektrotechnik či strojař si své místo vždy najde.

Zázemí školy

Moderně vybavené učebny, laboratoře, dílny, ale také jídelna, bufet, klubovna s knihovnou, společenský sál, tělocvična, posilovna, herna stolního tenisu a mnoho dalšího… To vše na tebe čeká pod jednou střechou na naší škole.

Stipendia

Vybrané obory jsou podporované prospěchovým stipendiem Moravskoslezského kraje! Budeš-li mít dobré studijní výsledky a dodržovat školní řád, odměna tě nemine. Koukni na nabídku našich oborů.

i

Kurzy a osvědčení

Budeš-li u nás studovat některý ze strojních oborů, zdarma k němu můžeš získat základní svářečský kurz. A to se určitě vyplatí!

Přátelská atmosféra

Do naší školy se budeš těšit. Vládne u nás pohodová a přátelská atmosféra, učitelé ti rádi pomůžou po všech stránkách. Stačí jen maličkost - chuť se vzdělávat, slušně se chovat a dodržovat základní školní pravidla smile

Momentky z naší školy

Skip to content