Turnaj družstev ve stolním tenise

od | 10. 10. 2021 | Akce školy | 0 komentářů

Po roční covidové pauze bez jakýchkoliv sportovních středoškolských soubojů se naše škola již tradičně ujala pořádání turnaje družstev ve stolním tenise. A bylo se na co dívat. V soutěži chlapců se sešlo šest družstev, která si to rozdala ve dvou skupinách a ti nejlepší se probojovali až do vyřazovacího pavoukového systému.

Nejlépe připraveným družstvem, které bez prohry zvládlo postup celým turnajem, se stalo Gymnázium Podlesí v Havířově. Na druhém místě se umístila Střední škola technických oborů a třetí místo vybojovala Střední průmyslová škola stavební v Havířově. Naše družstvo složené z žáků: Matej Špirko, Ondřej Kulštejn, Lukáš Štachel a Jakub Heinz skončilo na krásném, avšak nejméně oblíbeném čtvrtém místě. V dívčí sekci soutěže se bojovalo pouze ve skupinové fázi, kde bez prohry vyhrálo družstvo Gymnázia Podlesí v Havířově. Druhé místo obsadilo Střední odborné učiliště DAKOL a třetí místo putovalo na Střední školu Prostřední Suchá.

Celkově se turnaj vyvedl, k vidění bylo spousty napínavých utkání s výbornými sportovními výkony. Tímto bych chtěl poděkovat všem zúčastněným žákům, učitelům a rozhodčím a nezbývá mi nic jiného než se těšit na další sportovní událost.

Sportu ZDAR!

Jiří Javůrek 

Odměny rozhodčím a ceny pro výherce byly hrazeny z dotace města Havířova na turnaje v rámci Havířovské ligy středních škol.

0 0 Hlasy
Hodnocení
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Skip to content