15. 9. 2021 – Online třídní schůzky pro 1. ročníky

od | 08. 09. 2021 | Aktuality | 0 komentářů

Vážení rodiče, žáci,
ve středu 15. září 2021 v 16.30 hod. proběhnou třídní schůzky pro rodiče žáků 1. ročníků, konkrétně ve třídách:

Třída EL 1.
Ing. Dušan Pauček
paucek@ssph.cz

Třída SM 1.
Mgr. Jiří Javůrek
javurek@ssph.cz

Třída ME 1.
Mgr. Alena Chytilová
chytilova@ssph.cz

Třída MZE 1.
Mgr. Markéta Keklaková
keklakova@ssph.cz

Třída ET 1.
Ing. Pavel Chmiel, Ph.D.
chmiel@ssph.cz

Vzhledem k epidemiologické situaci a ke vzrůstajícímu číslu počtu nakažených nemocí COVID-19 proběhnou tyto třídní schůzky on-line v prostředí MS Teams. Naše škola velmi dbá na bezpečnost a všichni se snažíme eliminovat rizika, která by mohla vést k nakažení touto nemocí.

Každý třídní učitel si vytvořil v rámci MS Teams skupinu třídy a všichni žáci obdrží přístupové údaje, pomocí nichž se pak ke třídní schůzce připojíte. Všichni žáci budou taktéž proškoleni a seznámeni s prací v tomto prostředí. Víme, že na mnoha základních školách probíhala v loňském školním roce v MS Teams také distanční výuka, takže doufáme, že všechno „klapne“.

Všichni žáci obdrží od svých třídních učitelů taktéž složku s důležitými pokyny a informacemi týkajícími se organizace školního roku – toto vám přinesou domů. Prosíme, abyste si vše řádně pročetli, vyplnili dotazníky, podepsali souhlasy se zpracováním osobních údajů a vše poslali zpět třídnímu učiteli.


Vážení rodiče,
děkujeme vám za pochopení vzniklé situace a přejeme vám úspěšný školní rok.

S dotazy se obracejte na své třídní učitele, se vším vám pomohou. Pokud budete přece jen potřebovat sejít se s třídním učitelem osobně, domluvte si, prosím, individuální schůzku.

Mgr. Simona Daňhel Sudacká
zástupkyně ředitele

3 2 Hlasy
Hodnocení
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Skip to content