16. ledna 2021 – Den otevřených dveří on-line

od | 12. 01. 2021 | Aktuality | 0 komentářů

Vážení rodiče, uchazeči,
vzhledem k situaci jsme se rozhodli nabídnout vám možnost Dne otevřených dveří on-line – tedy formou schůzky s našimi kariérovými poradci v prostředí MS Teams.

Níže naleznete 2 odkazy, na něž můžete v uvedený čas kliknout a vstoupíte do on-line schůzky – nejdříve se ocitnete v tzv. předsálí a tam vyčkáte, až vás náš pedagog pozve ke schůzce.

Není potřeba si instalovat žádný speciální program do počítače!
Pro úspěšnou komunikaci stačí pouze zapnutý mikrofon a reproduktory.

Den otevřených dveří bude probíhat od 9.00 hod. do 13.00 hod., a to v půlhodinových intervalech, tzn. že začátek každé schůzky proběhne vždy v celou hodinu a v půl hodinu – tedy v 9.00 hod., 9.30 hod., 10.00 hod., 10.30 hod., 11.00 hod., 11.30 hod., 12.00 hod. a poslední ve 12.30 hod.

Na každém „odkazu“ budou na vaše dotazy čekat vždy 2 pedagogové – jeden vám bude odpovídat na dotazy všeobecného charakteru (počet přijímaných žáků, přijímací řízení apod.), druhý pak bude odborníkem na oblast elektrotechniky, nebo strojírenství, aby vám pomohl i se specifickými oborově-technickými dotazy.

Tým č. 1:
Mgr. Gabriela Přidalová + Ing. Petr Bouchala (elektrotechnika)
PŘIPOJIT SE KE SCHŮZCE

Tým č. 2:
Mgr. Markéta Keklaková + Mgr. Ladislav Blahuta (strojírenství)
PŘIPOJIT SE KE SCHŮZCE


Vážení rodiče, uchazeči,
budeme se na vás těšit, neváhejte a zavolejte nám! Uděláme vše pro to, abychom vám pomohli se všemi dotazy a vybrali pro studium vašeho dítěte to nejlepší.

Mgr. Simona Daňhel Sudacká
zástupkyně ředitele

5 2 Hlasy
Hodnocení
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře