Provoz školy od 4. ledna 2021

od | 27. 12. 2020 | Aktuality | 0 komentářů

Vážení rodiče, žáci,
v současné době se PES nachází v 5. stupni, což s sebou přináší následující omezení, pro nás platná a aktuální od pondělí 4. ledna 2021:

1. Výuka, teoretická i praktická, bude probíhat pouze distančním způsobem, tzn. na dálku z domu, opět v MS Teams, stejně jako na podzim; rozvrh hodin naleznete na webových stránkách školy.

2. Žákům je zakázán vstup do budovy školy, povoleny jsou pouze individuální konzultace, vždy 1 žák – 1 pedagog, schůzku si vždy předem s příslušným pedagogem domluvte.

3. Třetím osobám je vstup do budovy školy zakázán, povoleny jsou pouze výjimky, schůzku je třeba vždy předem telefonicky domluvit – týká se především rodičů žáků.

4. Žáci a zaměstnanci školy (i další osoby pohybující se ve škole) mají povinnost nosit roušky po celou dobu pobytu ve škole.

Myslete prosím na to, že se blíží konec 1. pololetí, pedagogická rada a pololetní výpis z vysvědčení – čili bude zapotřebí uzavřít klasifikaci. Odpočiňte si, abyste se v lednu mohli do studia vrhnout střemhlav a pololetí řádně a beze studu uzavřít.


Přeji všem ještě krásný zbytek vánočních prázdnin a v lednu na shledanou v „Teamsech“.

Prosím i naše rodiče, aby byli ještě trpěliví a pomohli nám. Distanční výuka není jednoduchá ani pro jednu stranu, ale věřím, že rukou společnou to můžeme zvládnout.

Mgr. Simona Daňhel Sudacká
zástupkyně ředitele

5 4 Hlasy
Hodnocení
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře