Strojařina momentálně frčí!

od | 18. 01. 2023 | Aktuality | 0 komentářů

Ne nadarmo se říká, že "řemeslo má zlaté dno". A v dnešní době to platí dvojnásob. Firmy dnes pociťují velký nedostatek pracovníků, kteří nějaké to řemeslo umí. A ne jinak je tomu ve strojírenství. Dokonce se dá říci, že strojařů je kritický nedostatek!

Co z toho vyplývá pro tebe?

Jenom samá pozitiva. Pokud se rozhodneš u nás vystudovat buď tříletý učební obor STROJNÍ MECHANIK, nebo čtyřletý maturitní obor MECHANIK STROJŮ A ZAŘÍZENÍ, o dobře placené pracovní nabídky nebudeš mít na konci studia nouzi!

Co ti můžeme nabídnout?

fajfka počítačem řízený trenažér virtuálního svařování,

fajfka nové obráběcí stroje, vybavení učeben a dílen,

fajfka ve 2. ročníku ZDARMA svářečský kurz,

fajfka projektování v profesionálním CAD/CAM softwaru TopSolid,

fajfka kvalifikovaní učitelé, kteří strojařinu opravdu umí a naučí tě, pokud projevíš zájem,

fajfka maturitní obor MECHANIK STROJŮ A ZAŘÍZENÍ v sobě zahrnuje i Strojního mechanika:
získáš tedy Výuční list i maturitní vysvědčení,

fajfka maturitní obor MECHANIK STROJŮ A ZAŘÍZENÍ je podporován našim zřizovatelem:
po splnění podmínek získáš prospěchové stipendium,

fajfka na naší škole vládne přátelská atmosféra, o své žáky se opravdu staráme a zajímá nás jejich rozvoj.

Ještě váháš?

Jsme škola se 70letou tradicí. Specializujeme se na obory elektrotechnické a strojařské. Díky tomu, že nemáme široké rozpětí různých oborů, můžeme opravdu nabídnout špičkovou výbavu našich učeben a dílen a také odborné znalosti a dovednosti našich učitelů, kteří ti je rádi předají.

Nabídneme ti také zábavu, odreagování a relax. Pro naše žáky zajišťujeme lyžařský kurz, ekologický pobyt v přírodě, sportovně-turistický kurz, školní výlety, exkurze, zajímavé besedy, sportovní turnaje, odborné soutěže a mnoho dalšího.

Máme vlastní jídelnu s kuchyní, kde opravdu dobře vaří. Součástí jídelny je také bufet. V rámci studia si můžeš pořídit ISIC kartu a využívat slevy a výhody po celou dobu studia.

Potřebuješ ke svému studiu kancelářský software Microsoft Office, ale licence ti připadá drahá? Nevadí, po celou dobu studia máš zdarma k dispozici licenci Microsoft Office 365 v plné verzi až na 5 svých zařízení + úložný prostor v cloudu o kapacitě 1 TB! Jsme schopni také zapůjčit počítač ke studijním účelům.

Rádi tě u nás přivítáme. A až se s námi budeš za ty tři nebo čtyři roky studia loučit jako absolvent s vytouženým "papírem" v kapse, pevně věříme, že své volby nebudeš litovat. Právě naopak!

Svářečská škola
Učebna virtuálního svařování
Modernizovaná dílna pro strojaře
Modernizované dílny pro žáky
5 7 Hlasy
Hodnocení
Odebírat
Upozornit na

0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Skip to content